user_mobilelogo

Předmětem činnosti MMT jsou kompletní služby v oblasti mechanizace a automatizace ve všech odvětvích průmyslové výroby, vývoj a výrobu montážních linek a strojů až po robotizovaná pracoviště.

Společnost se specializuje na dodávky výrobků a služeb v oboru průmyslové automatizace. Naše výrobky směřují zejména do oblastí automobilového a elektrotechnického průmyslu.

Společnost DI industrial spol. s r.o., se od svého vzniku specializuje zejména na výrobu strojních dílců vysoké náročnosti, podsestavy, stroje a složitá zařízení podle specifikace zákazníka.

Cílem společnosti IFRE INDUSTRY je vybudovat silnou průmyslovou skupinu za účelem získání rozsáhlejších projektů v oblasti strojní výroby a průmyslové automatizace.

Ostrovní systém energetické soběstačnosti (MEC) nabízí trvalé připojení k elektrickému proudu. Základní model MEC s maximální hmotností 3000 kg je postavený na čtyřmetrovém auto přívěsu, což umožňuje bezproblémový přístup i do odlehlých oblastí bez asfaltových komunikací (Afrika, Dálný východ, Asie nebo i Evropa).

Projektová činnost ve výstavbě, technický dozor, správa a údržba nemovitostí.